Basen dla całej rodziny

W końcu, po niemal dwóch latach budowy, wprowadzamy się do naszego nowego domu. Jest on już prawie w stu procentach urządzony. Teraz tylko został nam do urządzenia ogrodu. Jest na to idealne pora, w końcu zaczęła się wiosna. Dzieci namawiały nas od początku na basen w ogrodzie. I w końcu ulegliśmy tym namowom, tym bardziej, że ceny basenów są coraz niższe.

Nowy dom z ogrodem i basenem

baseny ogrodowe całoroczne z gwarancjąPrzez całe życie mieszkałam w mieszkaniach i nawet, jak były one położone w malowniczej, zielonej okolicy, to i tak w skrytości serca marzyłam o posiadaniu własnego domu jednorodzinnego z ogrodem. I w końcu się udało. Właśnie wprowadziliśmy się całą rodziną do zupełnie nowego domu, położonego na obrzeżach miasta. Jesteśmy w trakcie planowania tego, jak będzie wyglądał nasz ogród. Po długich namowach ze strony naszych dzieci, zdecydowaliśmy się na spełnienie ich marzenia o basenie. Sami też chętnie popływamy w gorące dni. Udało nam się znaleźć firmę, która oferuje baseny ogrodowe całoroczne z gwarancją i montażem. Są to baseny w postaci niecki, którą wpuszcza się w ziemię. Wybraliśmy już kształt basenu oraz jego głębokość, bezpieczną dla naszych dzieci. Basen będzie na tyle duży, że będzie można w nim swobodnie popływać. Posiadanie własnego basenu jest też dużym plusem towarzyskim. Kiedy odwiedzą nas znajomi w jakiś upalny dzień, będziemy mogli wspólnie popływać, korzystać z uroków lata. Taka perspektywa upewniła nas w tym że chcemy mieć basen w ogrodzie. 

Dzieci namówiły nas na basen w ogrodzie obok domu, do którego właśnie się wprowadziliśmy. Będzie to basen całoroczny, czyli taki umieszczony w ziemi. Jego montażem zajmie się specjalnie wynajęta ekipa, pochodząca z firmy, w której zamówimy nieckę basenu. Basen będzie na tyle duży, że będzie mogła z niego korzystać cała rodzina.

About the author: Hubert Kuźniak