Biuro rarunkowe – co to jest?

Każdy przedsiębiorca we współczesnych czasach musi posiadać internet. Pozwala to na załatwieniu wielu różnych spraw, w tym sprawy związane z prowadzeniem księgowości firmy. Na rynku funkcjonuje wiele  firm i narzędzi do realizacji tego typu zadania.

Księgowość internetowa – jak to działa?

biuro rachunkowe toruńKsięgowość internetowa różni się od „tradycyjnego” biura rachunkowego. Usługa ta skierowana jest głównie do mikro- i makro- przedsiębiorstw. Z serwisu samodzielnej księgowości korzystać mogą przedsiębiorcy zajmujący się księgowaniem kosztów i przychodów, prowadzeniem zakupów i sprzedaży VAT, wystawianie faktur, rozliczania się z fiskusem „na zasadach ogólnych”, opłat podatku VAT, składki do ZUS i przesyłanie ich do urzędów. Innymi pomocnymi narzędziami do prowadzenia biuro rachunkowe toruń są min. moduły pracownicze (kadry i płace), wbudowany system CRM ułatwiający utrzymywanie kontaktów z kontrahentami i klientami, rozbudowany system magazynowy pozwalający sprawdzić poziom zapasów towarów i wartości, złożony system analiz (sprzedaży, pracy itd.) oraz pełną i automatyczną integrację z innymi aplikacjami pozwalający na szybka realizację min. opłat przy wykorzystaniu różnych systemów płatności. Księgowość internetowa zapewnia stałą opiekę doświadczonych ekspertów przez 24h/7 dni w tygodniu, posiadając jednocześnie pełną zgodność z aktualnymi przepisami prawa. Taka forma gwarantuje poprawne księgowanie przez system, poufności i ochrony dostępu do księgi oraz stały monitoring stabilności i bezawaryjności systemu.

Zakładając firmy zawsze planujemy wiele działań i kwestii jakie należy podjąć przy prowadzeniu działalności. Jednym z nich jest poprawne i co ważne prawidłowe prowadzenie księgowości. Pozwala na prawidłowe obliczanie przychodów i wydatków. 

About the author: Maciej Maciejewski