Bransoletka z kulkami

Jak co roku, również na koniec tegorocznej zimy w sklepach pojawiły się nowe kolekcje odzieży dedykowanej na sezon letni. Wraz z ubraniami wypuszcza się też na rynek nowe kolekcje butów, a także biżuterii. Ta ostatnia odgrywa bardzo ważną rolę w tym sezonie. Styliści zachęcają panie do noszenia bransoletek, które przez jakiś czas były nieco zapomniane na rzecz kolczyków czy naszyjników. 

Najmodniejsza bransoletka na ten sezon

bransoletki z kuleczekWśród najczęściej kupowanej biżuterii znajdziemy przede wszystkim kolczyki oraz naszyjniki. Mniejszym zainteresowaniem, przez długi czas, cieszyły się bransoletki. W tym roku dużo się w te kwestii zmieniło. Większość stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i bardziej wyjściowych, bardzo mocno wykorzystuje wszelkiego rodzaju bransoletki właśnie. Najmodniejsze w tym sezonie są bransoletki z kuleczek, zarówno dużych, jak i zupełnie małych. Kuleczki te mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej spotykanymi są oczywiście bransoletki wykonane z plastikowych kuleczek lub wykonanych z uformowanych odpowiednio minerałów. Im bardziej szlachetny materiał, z którego wykonane są kulki, tym sama bransoletka jest oczywiście droższa. Wraz z pojawieniem się propozycji ze strony stylistów, sklepy jubilerskie zauważyły zwiększone zainteresowanie bransoletkami właśnie, a w szczególności tymi, w których kulki odgrywają główną rolę. Najbardziej popularne są bransoletki z czarnych i białych kulek. Najlepiej pasują one do najmodniejszych stylizacji.

W ubiegłych latach najważniejszych dodatkami w stylizacjach zarówno tych letnich, jak i zimowych, były kolczyki oraz naszyjniki. W tym roku nadszedł czas na bransoletki. Najmodniejsze bransoletki to te wykonane z kulek. Takie bransoletki mocno rzucają się oczy i są bardzo atrakcyjnym dodatkiem do naszych ubrań.

About the author: Marianna Kuczyńska