Budowa osiedla z domami jednorodzinnymi

Moja firma budowlana ostatnia przechodziła dobry okres. Wpadało mi mnóstwo zleceń i dzięki temu mogłem zatrudnić ludzi do pracy. Posiadałem doświadczonych pracowników, którzy z budową domów, mieszkań czy innych budynków radzili sobie profesjonalnie.

Nowe osiedle domów jednorodzinnych w Lublinie

domy lublinNa początku kwietnia zgłosił się do mnie inwestor, który planował wybudować nowe osiedle w Lublinie. Miał wszystko już załatwione a teren, który kupił mieścił się na obrzeżach miasta. To była idealna lokalizacja. Chętnie przyjąłem to zlecenie, bo wiązało się z dużymi zyskami. Do wybudowania na nowym osiedlu były jednorodzinne domy Lublin mocno się rozwijał i takie inwestycje były dość częste. Miałem wybudować osiem domów na początek. W zależności od zainteresowania, inwestor miał podjąć decyzję w późniejszym czasie. Inwestor musiał wpłacić mi zaliczkę i to dość sporą, bo musiałem kupić materiały na budowę domów a to nie był mały wydatek. Oczywiście koszt budowy domów, który mu przedstawiłem zaakceptował bez problemu i dzięki temu współpraca była udana. Do Lublina pojechałem ze wszystkimi pracownikami, bo to było ogromne przedsięwzięcie i potrzebowałem całego zespołu. Projekty domów, które miałem wybudować wykonał doświadczony człowiek, bo wszystko zostało uwzględnione. Domy miały być energooszczędne i takie rozwiązanie było rozsądne. Wiedziałem, że dzięki temu domami na nowym osiedlu będzie interesowało się dużo osób. Ten projekt musiał odnieść sukces.

Zanim jeszcze zakończyła się budowa, to wszystkie domy zostały sprzedane. Dlatego też inwestor zlecił mi budowę kolejnych. Łącznie na osiedlu pojawiło się dwanaście nowych domów jednorodzinnych, które od razu po wybudowaniu zostały zamieszkane. Zlecenie to przyniosło mi ogromne zyski.

About the author: Katarzyna Mikołowska