Ciekawy wygląd ekskluzywnych zasłon

Po przeprowadzeniu się do nowego domu, przez długi okres dokupowaliśmy nowe elementy aranżacyjne. Z oszczędności najpierw zajęliśmy się organizowaniem tego co najważniejsze, a dopiero później zbieraliśmy kolejne rzeczy, które stopniowo wypełniały mieszkanie. Ku uciesze mojej żony, przyszedł czas na ogarnięcie okien, a raczej tego, co miało przy nich zawisnąć.

Zasłona ekskluzywna na okno

ekskluzywne zasłonyNasze okna długo stały niczym nie zasłonięte. W końcu kupiliśmy firanki, ale to nie był koniec zajmowania się tą częścią domu. Żonie marzyły się piękne zasłony, które miały być nie tylko charakterystyczne same w sobie, ale też miały nadawać stylu pomieszczeniu. Przebierała więc oferty w sieci, wyszukując na potrzeby naszego domu najlepsze ekskluzywne zasłony. Żonie bardzo upodobał się właśnie taki ekskluzywny styl, więc liczyła, że uda jej się go utrzymać po zawieszeniu zasłon na oknach – zasłony więc musiały spełniać wymogi jej gustu. W końcu wybrała kilka opcji i wspólnie wybraliśmy te, które najbardziej nam się podobały. Dobraliśmy zarówno kolor, jak i materiał oraz długość, chcieliśmy mieć pewność, że to co do nas trafi, będzie nam odpowiadać. Zasłony wywoływały tyle emocji, że dwie siostry mojej żony specjalnie przyjechały do nas w dniu, kiedy zasłony miały się u nas pojawić, bo chciały być jednymi z pierwszych świadków ich zakładania.

Kiedy zakup już do nas trafił to mogę nawet przyznać, że czułem tremę zakładając zasłony, kiedy w tym samym czasie przyglądała mi się widownia i czekała z niecierpliwością na efekt końcowy. Na szczęście ekskluzywność tych zasłon, jaką dojrzeliśmy w ofercie, zachowała się również w rzeczywistości i zakupione zasłony spełniły wszelkie oczekiwania i były teraz bardzo charakterystycznym punktem mieszkania.

About the author: Maciej Maciejewski