Czy można kupić tanio ubrania ciążowe?

Będąc dwa razy w ciąży za każdym razem musiałam na nowo kupować ubrania ciążowe. Po pierwszej ciąży nie zatrzymałam ubrań, gdyż wiedziałam, że kolejne dziecko będę chciała za kilka lat. Postanowiłam, że wszystkie ubrania z pierwszej ciąży sprzedam innej kobiecie.

Czy kupować ubrania ciążowe z drugiej ręki?

tania odzież ciążowaOczywiście, że tak. Sama kupowałam ubrania takie w second handach albo od osób, które odsprzedawały swoje ubrania. Tania odzież ciążowa jest dobrym wyborem, ponieważ takich ubrań nie nosimy wiele miesięcy, a najwyżej ok 5 miesięcy. Warto zatem nie kupować takich ubrań w wysokich cenach. Należy pamiętać, że ciąża po kilku miesiącach się kończy i znów wracamy do swoich ubrań sprzed niej. Wiele ubrań można kupić w sklepach z używaną odzieżą, ale też podczas promocji czy wyprzedaży w sklepach można zaopatrzyć się w ubrania ciążowe w niskich cenach. Na szczęście wiele kobiet kończąc ciążę i po pierwszych tygodniach po porodzie, wystawia ubrania ciążowe na wielu portalach gdzie można kupić różne rzeczy z drugiej ręki. Dzięki temu i można kupić taniej dla siebie ubrania, ale też ekologicznie jest to lepsze niż kupowanie nowych ubrań. Dzięki takim aukcjom można dodatkowo znaleźć coś nie tylko dla siebie, ale także dla dziecka, które niedługo ma nam się urodzić. Jeżeli wiemy, że w niedługim czasie po porodzie, planujemy kolejne dziecko warto jest zostawić sobie takie ubrania schowane na poddaszu czy w kartonie, tak aby ponownie nie kupować.

Warto podczas bycia w ciąży dobrze przemyśleć swój budżet i to jakich ubrań potrzebujemy. Najlepiej jest kupować tanie ubrania ciążowe, ponieważ nie są to ubrania które nosić będziemy wiele lat, a maksymalnie kilka miesięcy. Warto jednak wybierać takie ubrania, które będą jakościowo dobre, tak aby były komfortowe i wygodne dla nas.

About the author: aniam