Czym nagrodzić uczniów w szkole?

Nauczyciele w placówkach oświatowych często organizują najróżniejsze konkursy dla swoich uczniów. Podczas takich konkursów trzeba wyłonić takiego ucznia, który najlepiej wykona danie zadanie lub wygra konkurs z konkretnej wiedzy. Nagroda dla takiego ucznia powinna przedstawiać pewną wartość, więc warto chwilę zastanowić się na konkretną opcją. Jaką nagrodę można dać uczniom w szkole po wygraniu jakiegoś konkursu?

Statuetka z trwałego mosiądzu

statuetki z mosiądzuKażdy uczeń, który wygra jakiś konkurs, powinien być należycie nagrodzony. Wiele zależy od wielkości takiego konkursu i tego, jak ciężko musiał się do takiego wydarzenia przygotowywać uczeń. Z tego powodu, warto wybrać taką nagrodę, która będzie mogła przypominać uczniowi o jego wielkiej wygranej. Jaki prezent można kupić takiemu uczniowi z okazji wygrania konkursu szkolnego? Świetnym pomysłem mogą być specjalne statuetki z mosiądzu. Tak wykonana statuetka będzie idealnie prezentować się na półce w domu lub mieszkaniu ucznia. Na statuetce warto wykonać specjalny napis, który dodatkowo podkreśli z jakiej okazji została taka specjalna statuetka podarowana uczniowi. Materiał z jakiego będzie wykonana taka solidna statuetka powinien być najwyższej jakości. Idealnie sprawdzi się tutaj właśnie materiał jakim jest mosiądz, który uchodzi za bardzo mocny. Tak wykonana statuetka będzie odporna na uszkodzenia i idealnie sprawdzi się jako główna nagroda na dowolnym konkursie organizowanym przez każdą placówkę oświatową.

Jeśli jesteśmy zatem nauczycielami, możemy rozważyć zamówienia takich specjalnych statuetek. Wiele z nich jest wykonywanych na zamówienie lub można kupić je bezpośrednio w sklepach internetowych. Cena takiej statuetki nie powinna wynieść dużo, szczególnie jeśli będzie ona niewielkich rozmiarów.

About the author: Maciej Maciejewski