Efekty sauny do włosów

Jeszcze do niedawna, aby uzyskać efekt pięknych, lśniących i zdrowych włosów stosowało się zabiegi keratynowe. Ważnym jednak tutaj jest to, aby podkreślić, że włosy jedynie wyglądały na zdrowe, a niekoniecznie takimi w rzeczywistości były. Obecne zabiegi gwarantują nam znacznie lepsze rezultaty, które odżywiają głęboko nasze włosy.

Nowoczesny zabieg na włosy

sauna do włosówNie zawsze dobrej jakości szampony, odżywki i maski są w stanie w stu procentach zadbać o nasze włosy. Z nimi jest podobnie, jak z pielęgnacją cery. Pomimo tego, że na co dzień dbamy o nią najlepiej, jak potrafimy to jednak raz na jakiś czas odwiedzamy kosmetyczkę w celu wykonania profesjonalnego zabiegu. Zupełnie tak samo jest w przypadku naszych włosów. Warto raz na jakiś czas umówić się na zabieg, który głęboko je odżywi i nawilży, a właśnie takie efekty gwarantuje nam sauna do włosów będąca coraz to bardziej popularnym zabiegiem. Dzięki temu zabiegowi składniki odżywcze są znacznie lepiej wchłanianie przez włosy znacząco poprawiając ich kondycję. Taka sauna polecana jest szczególnie osobom, które często farbują i rozjaśniają włosy. Po wykonanym zabiegu nasze włosy są sprężyste, lśniące i pozwalające się łatwo rozczesać. Aby cieszyć się w pełni efektami sauny do włosów warto skorzystać z pełnej sesji trwającej do pięciu zabiegów wykonywanych w odstępie tygodniowym. 

Nasze włosy są codziennie narażone na uszkodzenia. Ich kondycję osłabia nie tylko farbowanie i mocne rozjaśnianie, ale także warunki atmosferyczne, jak słońce i wiatr. Używanie czapek zimą, nakładanie na włosy lakierów, pianek, czy żeli – wszystko to powoduje, że stają się one łamliwe, tracą swój połysk, rozdwajają się na końcach i zaczynają być przesuszone. Zniszczone włosy nigdy nie wyglądają estetycznie dlatego warto zrobić im raz na jakiś czas zabieg, który sprawi, że nasza fryzura odzyska swój dawny blask. 

About the author: Monika Zawadzka