Folia odblaskowa do zabezpieczenia sklepów

W czasach, gdy trzeba zadbać o bezpieczeństwo w sklepach i innych miejscach publicznych, bardzo ważną rolę odgrywają wszelkiego rodzaju zabezpieczenia. Należą do nich taśmy i folie odblaskowe. Służą do wydzielania stref bezpieczeństwa, linii na podłogach i przy kasach. Stosowanie folii odblaskowych poprawia komfort pracy oraz bezpieczeństwo klientów.

Bezpieczne strefy wydzielone folią z odblaskiem

folia odblaskowaUtrzymanie bezpieczeństwa w miejscach publicznych jest możliwe dzięki stosowaniu właściwych środków. Należy do nich folia odblaskowa. Stosowana jest wszędzie tam, gdzie trzeba pogrupować ludzi, wyznaczyć strefy bezpiecznego kontaktu i poruszania się. W małych sklepach należy wskazać miejsce, gdzie będzie bezpieczna odległość między kasą a klientami. Także przy ladzie warto zastosować folię odblaskową. Dostępne są folie w różnych kolorach. Najlepiej sprawdzają się barwy ostrzegawcze: czerwień i żółć. Można też stosować taśmy do różnych funkcji, np. do wygrodzenia półek z produktami spożywczymi. W sklepach mięsnych taśmy odblaskowe pomagają zachować dystans między ladą, kasą i lodówkami. Także na stacjach benzynowych i w sklepach z materiałami budowlanymi warto korzystać z taśm zabezpieczających. Stragany i budki uliczne z warzywami i kwiatami również wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Odblaskowe folie są nieocenioną pomocą w czasach, gdy panuje epidemia groźnego wirusa. Można nimi wyznaczyć bezpieczne miejsca i odległości.

Długie i grube taśmy odblaskowe są nieocenioną pomocą w zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Mogą być stosowane w sklepach, na stacjach benzynowych oraz na ulicznych straganach na wolnej przestrzeni. Wyznaczają miejsce w kolejce i dystans między sprzedawcą a klientem. Długie taśmy dostępne są w różnych kolorach. 

About the author: Dominika Biała