Garnitur na specjalną okazję

Kilka miesięcy temu na świat przyszło moje upragnione dziecko – syn Maksymilian. Radość moja, męża, jak i całej naszej rodziny była wprost nie do opisania, bo jest to pierwsze małe dziecko w rodzinie od bardzo długiego czasu. Nic więc dziwnego, że każdy nie mógł się doczekać, aż nasze maleństwo się urodzi. Teraz przyszedł czas na inne obowiązki w związku z jego urodzeniem. 

Jak ubrać do chrztu?

garnitur do chrztu dla chłopcaTrochę zwlekaliśmy z chrzcinami naszego synka, bo zależało nam, aby cała rodzina mogła być obecna, a wcale nie jest to takie proste. Mój mąż pracuje za granicą i tam też mieszka prawie cała jego najbliższa rodzina. Moja siostra też mieszka w innym kraju, więc bardzo trudno było wszystko logicznie poukładać, aby to miało ręce i nogi. W końcu udało się znaleźć odpowiedni termin, cała rodzina potwierdziła przybycie i już zarezerwowali bilety na samolot. Ja zabrałam się za organizacje tego całego wydarzenia. Znalazłam fajną, miłą restauracje, wybrałam dania, umówiłam termin w kościele. Nadszedł czas, aby znaleźć uroczysty ubiór dla synka. Poszłam do sklepu i powiedziałam do ekspedientki, że chodzi mi o elegancki garnitur do chrztu dla chłopca. Pokazała mi kilka modeli. Wszystkie bardzo dostojne, piękne, dobrze skrojone. Zakochałam się w nich od razu i nie mogłam zdecydować się, który będzie bardziej odpowiedni dla mojego synka. W dzisiejszych czasach jest taki wybór, jeżeli chodzi o ubranka dla dzieci, że przyprawia to o zawrót w głowie. Z pomocą tej pani udało mi się wybrać jeden model i chyba od początku właśnie ten najbardziej mi się podobał. 

W dniu chrztu absolutnie każdy z rodziny nie mógł się opanować z komplementowaniem Maksia. Mówili, jak on dorosły w tym garniturku, jak pięknie wygląda, taki mały elegancik. Ja sama nie mogłam się na niego napatrzeć, tak pięknie się prezentował. Mój mały mężczyzna. 

About the author: Hubert Kuźniak