Gdzie kupię markową koszulkę dla taty?

Kiedy mój ojciec skończył czterdzieści lat, to coś mu się pozmieniało w głowie. Zaczął uprawiać sport, kupił sobie motocykl i zaczął nawet regularnie chodzić do fryzjera, czego nigdy wcześniej nie robił. Matka powiedziała, że przechodzi on kryzys wieku średniego.

Markowa koszulka sportowa ze sklepu internetowego 

markowe koszulki sportowe dla mężczyznZbliżał się dzień ojca i nie do końca miałam pomysł na prezent dla ojca. Widziałam, że zaangażował się w sport i zmienił styl ubierania się, dlatego postanowiłam kupić mu jakąś koszulkę sportową. Oczywiście nie mogła być to zwykła koszulka, bo ojciec nosił tylko markowe. Uznałam, że zakupy w internecie będą rozsądne, bo tam znajdę markowe koszulki sportowe dla mężczyzn w niskich cenach a miałam ograniczony budżet na ten cel. Mamę dopytałam o rozmiar i mogłam samodzielnie zrobić zakupy. Zajrzałam do sklepu sportowego, w którym był największy wybór koszulek męskich różnych marek. Wiedziałam, którą z nich ojciec lubił najbardziej, co znacznie ułatwiło mi zakupy. Znalazłam bardzo stylową koszulkę w obniżonej cenie i dostępny był rozmiar, który nosił mój ojciec. Była to koszulka sportowa w szarym kolorze a takiej ojciec nie miał w swojej kolekcji. Zamówiłam tę koszulkę i wiedziałam, że z takiego prezentu na pewno będzie on bardzo zadowolony. Koszulka została do mnie wysłana bardzo szybko, bo już następnego dnia pojawił się kurier. Pokazałam mamie co kupiłam dla taty i potwierdziła, że prezent na pewno będzie mu się bardzo podobał. Byłam podekscytowana tym wszystkim.

W dniu ojca kupiłam jeszcze tacie jego ulubiony alkohol. Akurat był to piątek a ojciec w soboty nie pracował, dlatego mógł sobie świętować. Koszulka tak bardzo mu się spodobała, że od razu ją założył. Pasowała jak ulał. Widziałam, że prezent był trafiony.

About the author: rabartosz