Innowacyjne drukarki fleksograficzne

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak powstają etykiety samoprzylepne na kartonach czy folii? W warunkach domowych jest to proste. Wystarczy mieć drukarkę – najzwyklejszą, nie musi być nawet laserowa. Potem potrzebujemy zakupić arkusz papieru samoprzylepnego i wydrukować na nim, to co chcemy.

Specjalistyczne drukarki fleksograficzne do folii

drukarka fleksograficzna do foliiZajmując się sprzedażą maszyn drukarskim, szukamy innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów. Bardzo rygorystycznie podchodzimy do każdego nowego sprzętu i sprawdzamy jego działanie, zanim zajmiemy się jego sprzedażą. Drukarka fleksograficzna do folii także musiała przejść taką selekcję. Maszyna ta miała zrewolucjonizować druk cyfrowy i hybrydowy. To wszystko za sprawą chęci kustomizowania swoich produktów przez klientów. Wielu z Was zapewne widziało taśmy, którymi są zabezpieczone Wasze paczki z logiem firmy. Właśnie po to, między innymi, potrzebowaliśmy w swojej ofercie drukarek fleksograficznych. Folie takie, które wychodzą spod drukarki, mają zastąpić klasyczne etykiety samoprzylepne i stanowić dwa w jednym: reklamę oraz klasyczną etykietę z danymi nadawcy oraz odbiorcy. Oprócz klientów w branży poligraficznej, wiele na tym zyskają producenci naklejek na butelki do napojów. Jest to narzędzie stworzone do tego. Liczymy na pozyskanie klientów z wielu branż. Ponadto możemy dzięki drukarce fleksograficznej drukować w wielu kolorach, więc nasze możliwości są nieograniczone. 

Druk fleksograficzny zrewolucjonizuje naszą firmę i zwiększy jej rozwój. Taka drukarka jest odpowiedzią na wymagania naszych klientów. Mamy nadzieję, że zyskamy dzięki niej nowych klientów z przeróżnych branż. Już odzywają się do nas wydawcy gier planszowych, którzy chcą podjąć współpracę przy produkcji etykiet na pudła.

About the author: Dominika Biała