Jak działa poczta online?

 

Wiedziałem, iż nasza skrzynka pocztowa nie potrafiła zmieścić już więcej wiadomości, więc w sumie czuliśmy, że za chwilę trzeba będzie zmienić pakiet. Nasz szef jednak był bardzo wymagający i powiedział nam, że dowiedział się ostatnio od swojego syna, że istnieje coś takiego jak usługa w chmurze, która faktycznie prezentuje się znacznie lepiej.

Bezawaryjna i szybka poczta

chmura dla małej firmyPo pierwsze ja jako pracownik, kiedy tylko brałem dzień wolny nie mogłem sprawdzać poczty w domu, a miałem naprawdę kilka palących tematów, które wymagały odpowiedniej szybkiej reakcji. Jeśli zastanawialiście się nad tym we własnej firmie, czy taka poczta w chmurze jest co najważniejsze bezpiecznym rozwiązaniem to faktycznie widziałem wiele certyfikatów bezpieczeństwa na stronie jednej firmy, którą interesował się mój szef. Nie dość, że do każdej usługi w chmurze dołączany jest antywirus, to faktycznie jeszcze mogłem bez problemu dzielić się wiadomościami z pracownikami wedle zapotrzebowania. Chmura dla małej firmy wydaje się teraz dla mnie odpowiednio prosta w użytkowaniu. W większości przypadków poczta w chmurze instalowana jest nawet w ten sam dzień. Wiedziałem więc, że będzie trzeba zrobić sobie chwilę przerwy po to, aby faktycznie pracownicy przyszli i zamontowali co trzeba. Pierwsze zalogowanie się n nową pocztę było trochę szokiem, ale w sumie spodziewałem się takich ładnych elementów wizualnych.

Biorąc pod uwagę to, że teraz każda korporacja korzysta z poczty przez internet warto jest nauczyć się paru sztuczek związanych z obsługą. Mierzyliśmy naprawdę wysoko jeśli chodzi o rozwój, dlatego jak najbardziej staraliśmy się wszystko dobrze zoptymalizować i uczyć się wykorzystywania wszystkich funkcji poczty. Chmura nigdy nas nie zawiodła, a praca dzięki niej jest przyjemnością.

 

About the author: aniam