Jakie nasiona są najzdrowsze?

Różnice pomiędzy marihuaną, a jej medyczną odmianą są kolosalne, ale zacznijmy od tego, co je łączy, bo tego jest zdecydowanie mniej. Obie zawierają psychoaktywny THC, ale medyczna marihuana ma go nie więcej niż 0,002%, podczas gdy ta nielegalna, może zawierać nawet ponad 20% tej substancji.

Sklepy z nasionami medycznych konopi

najlepsza marihuana medyczna - nasionaZatem zwykła marihuana nie tylko odurza, ale również wywołuje psychiczne uzależnienie. Medyczna marihuana natomiast zawiera dobroczynny i wszechstronnie działający kannabidiol i to w bardzo wysokim stężeniu. W konopiach nielegalnych jest go zazwyczaj znikoma ilość, toteż trzeba wiedzieć, ze medyczna marihuana jest uszlachetniona genetycznie i stworzona z myślą o tym, by leczyć. Obecne w niej CBD ma bowiem działanie antynowotworowe, przeciwzapalne, przeciwpsychotyczne i jest naturalnym antyoksydantem. Jeżeli zainteresowała nas najlepsza marihuana medyczna – nasiona tej rośliny wcale nie są drogie i możemy je kupić zupełnie legalnie. Gdzie? Oczywiście w internecie, gdzie ich sprzedażą trudni się co najmniej kilkanaście sklepów. Ich oferta jest warta naszej uwagi, albowiem dobre sklepy online mają w ofercie nawet kilkaset ziaren konopi z całego świata. To nie lada gratka, zwłaszcza dla kolekcjonerów, dla których każda nowość jest na wagę złota. Koszt ziaren medycznej marihuany nie odbiega znacząco od jej najbardziej popularnych odmian, kształtując się na poziomie o kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za sztukę.

Zalety stosowania medycznych konopi są trudne do ocenienia, albowiem badania nad nimi, cały czas są w toku i kto wie, na jakie jeszcze przypadłości okażą się panaceum. Natomiast lista chorób, ze wskazaniem do stosowania kannabidiolu, jest już i tak dość długa i budząca respekt, jako, że jest to w pełni naturalny produkt.

About the author: aniam