Koszulka carhartt jako prezent

 

Mój mąż miał niedawno urodziny. Zawsze z tej okazji staram się kupić jemu coś do ubrania. On po prostu nie przepada za tym żeby chodzić na zakupy nawet wtedy gdy mamy kupić coś dla niego. Także korzystam z okazji i kupuje mu chociaż wtedy sama coś do ubrania.

Koszulka carhartt dla męża

carhartt koszulkaTym razem postanowiłam kupić mężowi koszulkę. Niedaleko obok domu, w którym mieszkam został otwarty niedawno sklep z męską odzieżą. Maz powiedział mi nawet kiedyś, że gdy przechodził obok tego sklepu to widział, że akurat tam znajdują się bardzo ładne rzeczy i że może nawet kiedyś sam tam pójdzie na zakupy. Jednak do tego czasu tam nie był. Dlatego też ja postanowiłam sama wejść do tego sklepu. Tam rzeczywiście te ubrania były bardzo gustowne. Ja szukałam jednak koszulki takiej w stylu mojego męża. I była na wystawie carhartt koszulka, która od razu bardzo mi się spodobała. Okazało się, że koszulka ta jest w rozmiarze męża. Także nie pozostało mi już nic innego jak tylko ją kupić. Pan iw sklepie nawet ładnie zapakowała mi tą koszulkę gdy usłyszała, że jest to na prezent. Do tego kupiłam jeszcze mężowi czekoladki bo on naprawdę bardzo lubi słodycze. Gdy tylko wróciłam do domu dałam mężowi prezent. Gdy zobaczył tą koszulkę to powiedział mi, że jemu też się ona podobała. Widział ją po prostu na wystawie sklepu. Przymierzył ją od razu i wyglądał w niej naprawdę dobrze. Najważniejsze, że była dla niego dobra.

Tak naprawdę to jest to męża chyba najbardziej ulubiona koszulka bo nosi ją teraz bardzo często. Powiedział mi też, że za tydzień razem pójdziemy do tego sklepu i że wtedy wybierze sobie jeszcze jedną koszulkę a może nawet kupi sobie nowe spodnie jeśli będzie tam coś fajnego. Ja myślę, że w tym sklepie znajdzie coś dla siebie skoro ta koszulka tak mu podpasowała.

 

About the author: Bartosz Kalmarski