Kremy pod oczy

Pogoń za pięknem nie wydaje się zwalniać, jednak obecnie coraz więcej ludzi podchodzi do tego z głową. Świadomość pewnych kwestii działa na naszą korzyść, gdyż zdaliśmy sobie sprawę, że nie potrzebujemy radykalnych rozwiązań, a odrobiny wiedzy i odpowiedniego podejścia. Tak też jest w przypadku pielęgnacji naszej skóry, jednak dalej zapominamy o jednym szczególe.

Obszar pod oczami – jaki krem stosować?

krem wypełniający zmarszczki pod oczyKażda osoba pasjonująca się pielęgnacją wie, jak ważne jest dbanie o obszar pod oczami – o czym zwykłe osoby często zapominają. Jest to bardzo delikatna strefa, potrzebująca delikatnego podejścia, dlatego też powstały kremy w wielu wariantach. Moim faworytem jest krem wypełniający zmarszczki Pod oczy nakładam go w malutkiej ilości na dzień, a na noc grubszą warstwą. Taki produkt dogłębnie nawilża skórę oraz optycznie niweluje nam wszelkie załamania skórne, przez co wyglądamy młodziej i bardziej świeżo. Jest to też bardzo ważne, jeżeli malujemy się nie tylko na co dzień, ale także na większe wyjścia. Krem wypełniający przeciwdziała zbieraniu się korektora w zmarszczkach, co potrafi rujnować nam cały makijaż. Dodatkowo sprawia, że nasza dolina łez staje się mniej zauważalna – osobiście jest to dla mnie bardzo ważne. Poza wypełnieniem tego, co już mamy, zapobiega także powstawaniu nowych zmarszczek. Jest to zatem produkt odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku, który powinien zagościć na stałe w naszej kosmetyczce.

Pominięcie jednego, małego elementu, może zrujnować cały efekt, wzbudzając w nas frustrację. Tak też jest przy pielęgnacji. Skóra pod oczami też potrzebuje naszej uwagi i miłości, zatem dbajmy o to, aby ją pielęgnować. Załamania skórne są czymś, czego nie wyeliminujemy do końca, ale możemy działać tak, aby były jak najmniej widoczne.

About the author: Marianna Kuczyńska