Krówka jako reklama firmy

Szukając sposobu na rozreklamowanie swojej działalności mamy do wyboru naprawdę wiele różnych możliwości. Ulotki, reklamy w radiu i telewizji, spoty w internecie, plakaty i billboardy. Opcji jest mnóstwo, kluczowe jednak jest ich dobre dopasowanie do naszej firmy – aby były skuteczne i naprawdę zwracały uwagę potencjalnych klientów.

Słodycze z logo naszej firmy

krówki z logoJedną z popularnych opcji na promocję firmy są gadżety reklamowe. Mogą być tańsze, mogą być nieco droższe albo wręcz luksusowe. Zwykle jednak zaczynamy od tych najtańszych, jak długopisy, baloniki czy torby z logo. Gadżety z logo doskonale się sprawdzają na różnego rodzaju targach czy jako upominki dla klientów. Wśród drobiazgów reklamowych wartych uwagi można też wymienić słodycze, a konkretnie – krówki. Krówki to bodaj najpopularniejsze słodycze reklamowe. Kto nie lubi krówek? Są słodkie, ciągnące się albo kruche, smakują ja dzieciństwo. Mleczne albo o różnych smakach, ale to mleczne, najzwyklejsze cukierki trafiają od żołądka prościutko do serca kupującego. Inwestycja w krówki z logo na pewno się nam opłaci, gdyż wiele osób chętnie sięgnie po cukierek i będzie pozytywnie kojarzyć naszą firmę. Ceny krówek z logo wcale nie są wysokie, szczególnie jeśli zamawiamy większe ilości. Często nie musimy nawet mieć gotowego projektu nadruku, firma produkująca i pakująca słodycze może nam w tym pomóc, jeśli dostarczymy im kilka grafik. Jest to więc bardzo proste i ogranicza nas tylko do wyboru ilości krówek.

Poza krówkami „całorocznymi” możemy zdecydować się także na firmowe słodycze dopasowane do ważniejszych świąt czy wydarzeń. Poza zwykłymi cukierkami warto także zamówić te z nadrukiem bożonarodzeniowym albo walentynkowym, klienci na pewno docenią taki gest i jeszcze chętniej przyjmą od nas krówki.

About the author: rabartosz