Kupno mydeł w pianie do łazienek hotelowych

Prowadziłem niewielki hotel za miastem, ale goście dość często do niego zaglądali. Dbałem o czystość w pokojach, o to, żeby niczego moim gościom nie brakowało. Zatrudniałem nawet jednego z najlepszych kucharzy w mieście i jego potrawy smakowały wszystkim odwiedzającym hotel.

Mydła w pianie zakupione w niskiej cenie

mydło w pianie cenaW ostatnim czasie postanowiłem wprowadzić nieco zmian w hotelu. Głownie chodziło o łazienki. Chciałem kupić nowe ręczniki, szlafroki oraz papcie jednorazowe. Wpadłem też przy okazji na pomysł, żeby zamienić mydło w kostce na inne, bo często zlewy były brudne i sprzątaczki miały więcej pracy. Najlepsze byłoby w tej sytuacji mydło w pianie cena takiego mydła była jednak nieco wyższa od tego w kostce i dlaczego zacząłem się zastanawiać czy konieczne jest wdrożenie tego pomysłu. Wszystko przemawiało na tak i podjąłem decyzję o kupnie mydeł w piance. Wybrałem hurtownię, która zaopatrywała hotele, gdyż tam zawsze dostępne były najniższe ceny. W ofercie były różnego rodzaju mydła a te w piance wcale nie kosztowały tak dużo jak na początku zakładałem. Musiałem tylko dodatkowo zainwestować w dozowniki do mydła. Złożyłem zamówienie i ostateczny koszt zakupu mydeł w piance nie wyniósł aż tak dużo. Ważne było, że takie mydło było wydajniejsze i starczało na dłużej. Kiedy otrzymałem swoje zamówienie, to we wszystkich łazienkach w hotelu umieściłem mydło w piance. Te w kostkach zabrałem dla personelu. Była to doskonała i przede wszystkim słuszna decyzja.

Goście również bardzo docenili te zmiany, ponieważ mydło w piance było o wiele wygodniejsze w stosowaniu. Lubiłem wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientom mojego hotelu, gdyż ich zadowolenie było dla mnie najważniejsze. Robiłem wszystko, żeby hotel był chętnie odwiedzany.

About the author: Jagoda Barańska