Miękkie podkłady poporodowe

Każda mama z niecierpliwością wyczekuje chwili, kiedy wreszcie będzie mogła przytulić swoje maleństwo do piesi. To wyjątkowa chwila, która często okupiona jest wielkim wysiłkiem i bólem. Każdy poród jest inny, jednak opieka i pielęgnacja po nim musi być zawsze profesjonalna.

Czy stosowanie podkładów poporodowych jest konieczne?

podkłady poporodowe canpolPoród może się odbyć siłami natury lub przez cesarskie cięcie. Pierwszy jest szczególnie obciążający dla kobiety, natomiast drugi wiąże się z zabiegiem chirurgicznym, który jest ingerencją w kobiecie ciało. Kiedy kobieta rodzi dziecko naturalnie, to dochodzi do znacznych uszkodzeń narządów rozrodczych od wewnętrznej strony, w wyniku czego występują intensywne krwawienie. Dopóki one nie ustaną, najlepiej stosować podkłady poporodowe Canpol, które są chłonne i miękkie. Przydają się one szczególnie w pierwszych dniach po porodzie, kiedy krwawienie jest najintensywniejsze. Podkłady są znacznie grubsze od zwykłej podpaski, dzięki czemu zapewniają poczucie suchości na długo. Produkty firmy Canpol są wykonane z celulozy, która jest pokryta miękkim materiałem zapewniającym wysoką chłonność. Można je kupić w większości drogerii, sklepach z artykułami dla niemowląt i mam oraz w internecie. Najlepiej jest je zakupić jeszcze przed porodem, ponieważ będą potrzebne od pierwszych chwil po narodzinach maluszka. Firma Canpol jest znana na polskim rynku od wielu lat, ponieważ oferuje szereg produktów dla mam i dzieci w pierwszych miesiącach po narodzinach dziecka.

Bez wątpienia stosowanie podkładów poporodowych jest konieczne, ponieważ zwykłe podpaski nie są stanie sobie poradzić z tak dużą ilości płynów. W trakcie połogu liczy się komfort mamy, który mogą jej dać dobrze chłonne podkłady, dostępne w kilku rozmiarach.

About the author: Jagoda Barańska