Naprawione okna w kamienicy

O kamienicę dbałem odpowiednio i dzięki temu miałem wielu zadowolonych lokatorów. Ludzie chętnie wynajmowali ode mnie mieszkania, bo miałem tanio a to było w tych czasach ważne. Od jakiegoś czasu odkładałem pieniądze, bo musiałem naprawić w kamienicy kilka rzeczy.

Zlecenie naprawy okien wyspecjalizowanej firmie

naprawa okien - poznańNajwięcej uwagi wymagały okna na klatce schodowej. Były nieszczelne i poza tym coś nie działało. Na piętrze okno się nie zamykało a ja nie potrafiłem znaleźć przyczyny. Przed jesienią musiałem naprawić wszystkie okna na klatce schodowej, by lokatorzy mieli komfortowe warunki. Musiałem znaleźć firmę, w której oferowana była naprawa okien – Poznań był dużym miastem i nie obawiałem się, że nikogo nie znajdę. Wybrałem w książce telefonicznej firmę, która wydawała mi się solidna. Naprawą okien zajmowali się od ponad dziesięciu lat, co potwierdzało, że pracownicy tej firmy mieli ogromne doświadczenia. W kamienicy były stare okna, ale jeszcze się nadawały do użytku, więc nie zamierzałem kupować nowych. Zadzwoniłem więc do tej firmy i został do mnie przysłany pracownik, który miał ocenić stan okien i dokonać od razu wyceny. Jego opinia była dla mnie bardzo zadowalająca, ponieważ okna nie były aż tak uszkodzone. Naprawa była jak najbardziej możliwa i miał to być na dodatek dość niski koszt. Zleciłem więc naprawę okien w kamienicy i byłem zadowolony, że sam wszystko załatwiłem tak sprawnie. Lokatorzy byli zadowoleni a ja nie obawiałem się zimnych i deszczowych dni.

Okna świetnie się sprawdziły również zimą. Wszystkie były szczelne i zamykały się bezproblemowo. Czasami wietrzyłem na klatce schodowej i miałem okazję sprawdzać okna co jakiś czas. Pracownik tej firmy wykonał kawał solidnej roboty. To była zdecydowanie dobra firma.

About the author: Maciej Maciejewski