prezenty dla męża

Nigdy nie wiem, jaki wybrać prezenty dla męża

Mam problem. Wydaje mi się, że nie jest on tylko moim problemem. Z pewnością jest wiele kobiet, które borykają się z tym samym. Mam na myśli trudność z kupowaniem prezentów. Zwłaszcza chodzi mi o te podarunki, które dajemy mężczyznom.

Problem z wyborem prezentów dla męża

prezenty dla mężaWiadomo przecież, że kobieta kobiecie kupi coś dużo łatwiej niż facetowi. Przecież jest w stanie łatwiej się wczuć w potrzeby drugiej przedstawicielki tej samej płci niż w to, co potrzebuje mężczyzna. Plusem jest jednak to, kiedy się kogoś zna nieco dłużej. Jeśli chodzi o prezenty dla męża, na pewno łatwiej je kupić niż prezenty dla chłopaka, którego zna się kilka miesięcy. Ja nie mam jednak jeszcze męża, ale mam partnera, którego w sumie znam dość długo. Co z tego, jeżeli jestem kompletnym beztalenciem, jeżeli chodzi o dobór interesujących prezentów? Prezent dla męża też pewnie będzie mi sprawiał tyle problemów, o ile kiedyś takiego będę miała. Na razie jednak borykam się z trudnością, co kupić mojemu facetowi. On mi wcale nie ułatwia sprawy, bo mówi, że wcale nie muszę nic kupować i że on nic nie potrzebuje. Powiedziałby wprost, co chce, ale nie. Myśli, że dobrze robi, pozostawiając mi dowolność i niczego ode mnie nie wymagając. Doceniam, że prezenty dla faceta nie są najważniejsze, ale jednak przecież nie będę świętowała z nim jego urodzin bez dania mu czegoś od siebie. Już tak zaczęłam się zastanawiać, że może skoro mówi, abym sobie darowała prezenty, może po prostu coś razem porobimy? Prezent dla faceta może nie musi być rzeczowy. Ja jednak tak bym wolała.

Co jednak kupić? Nie jestem w stanie wybrać. Jestem niezdecydowana. Cóż, chyba jakoś muszę dać sobie radę. On też pewnie nie będzie wiedział, co mi kupić, ale ja mu podpowiem.

About the author: Hubert Kuźniak