Nowoczesne szyny do mieszkań i domów

Mimo tego, że od jakiegoś czasu bardzo nowoczesna stało się żaluzje i rolety to firany w dalszym ciągu są bardzo popularne. Oprócz firan w naszych oknach montujemy także karnisze lub szyny na zasłony. Wszystko znajdziemy w sklepach ogólnobudowlanych lub w sprzedaży internetowej. Zarówno metalowe szyny jak i szyny z PCV. Zdecydowanie droższe są karnisze.

Jakie szyny wybrać do mieszkania?

szyny pcv MalborkJeśli chcemy w jednym oknie wieszać zarówno firanę jak i zasłonę to muszą to być karnisze lub szyny podwójne. Występują one w różnych kolorach oraz długościach. Oczywiście takie są dostępne w wielu sklepach nawet w sprzedaży internetowej. Nawet jeśli kupimy za dużą szynę nic straconego ponieważ możemy ją samodzielnie obciąć. Jeśli chcemy kupić szyny pcv Malbork ma kilka sklepów z szynami i karniszami. Znajdziemy w nich różne rozmiary szyn w różnych cenach. Za szynę biała podwójną z osłonką o długości 150 cm zapłacimy około 60 złotych. Taka sama szyna lecz o długości około 200 cm będzie kosztować 100-120 złotych. Za one zatem tańsze od karniszy. Ich koszt to około 200 złotych za sztukę. Szyny w kolorze białym są najczęściej wybieranymi szynami wśród klientów. Pasują one do najnowocześniejszych wnętrz i stanowią ozdobę dla okien. Można je wieszać tylko nad oknem lub na całej długości ściany. Wszystko zależy od naszego pomysłu na ciekawy i nowoczesny salon lub sypialnię.

Nawet w sklepie z artykułami budowlanymi i do domu znajdziemy ładne szyny wykonane z solidnego PCV. Takie szyny muszą być bardzo solidnie przywiercone do sufitu ponieważ często wieszamy na nich nie tylko firany kecz także zasłony. Zatem jeśli wiemy, że nasze ściany mogą nie wytrzymać takiego ciężaru to lepiej zainwestujmy w rolety montowane do tamy okienne lub nakładane na nią.

About the author: Radosław Mikulski