Organizacja chrzcin w Krakowie

Szykujemy się z mężem do organizacji chrzcin córeczki. Jest to nasze pierwsze dziecko, więc chcieliśmy wyprawić je najlepiej, jak się tylko da – również tak, by spełnić oczekiwania naszych rodziców i najbliższej rodziny, która długo czekała na to, jak pojawi się u nas dziecko. Tak więc rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiedniego miejsca w naszym rodzinnym Krakowie.

Kraków idealnym miejscem na chrzciny

chrzciny krakówZależało nam na tym, aby po pierwsze pomieścić wszystkie osoby, czyli 20 członków rodziny i najbliższych znajomych, jednocześnie mając jak najbliżej do tego miejsca z kościoła. Nie chcieliśmy jechać na drugi koniec miasta po ceremonii, posiedzieć kilka godzin i męczyć się później z powrotem. Dlatego też szukaliśmy jak najbliżej. Na całe szczęście jeśli chodzi o chrzciny Kraków zapewnia całkiem szeroki wybór miejsc idealnych do tego rodzaju uroczystości. Wiadomo, to nie jest moment na wielką zabawę z tańcami w tle. Chcieliśmy znaleźć ładnie wyglądające miejsce, gdzie każdy będzie mógł usiąść przy stole i ze sobą porozmawiać. Udało nam się takie znaleźć. Mieliśmy dużo szczęścia, że zaczęliśmy szukać tego punktu jeszcze spory czas przed chrztem, bo w innej sytuacji pewnie byśmy nie znaleźli żadnego wolnego terminu i bylibyśmy zmuszeni do zrobienia chrzcin gdzieś dalej, lub nawet przymusowo zmniejszenia liczby gości i organizacji wszystkiego w domu, gdzie tyle miejsca nie mamy.

Fajnie, że mieszkamy akurat w Krakowie, czyli mieście na tyle dużym, by mieć w swojej ofercie naprawdę dużo ciekawych miejsc na organizację chrzcin i podobnych przyjęć. Chcemy żeby ten dzień był bajkowy dla naszej córeczki, dlatego przykuwamy uwagę do każdego szczegółu. Dobre miejsce to połowa sukcesu. Teraz pozostaje już tylko dopięcie pozostałych kwestii.

About the author: Wiktor Matuszewski