Pojechałem do opola na weekend

Bardzo lubię podróżować. Od zawsze była to jedna z moich ulubionych form spędzania wolnego czasu. Zaraziłem się tym od rodziców. Fakt, najbardziej w podróżowaniu lubiłem to, że mogę przejechać się samochodem. Bardzo lubię prowadzić. A od kiedy kupiłem moje wymarzone auto, to najchętniej nie wychodziłbym z samochodu tylko podróżował po całym świecie.

Poszukiwania niedzielnych rozrywek w opolu

gdzie pojechać w niedzielę opoleMoja żona również bardzo lubi podróżować. Ostatnio w każdy wolny weekend kiedy nie mamy żadnych innych planów, szukamy na mapie ciekawych miast w Polsce, których jeszcze nie byliśmy aby je zwiedzić. Byliśmy już między innymi w krakowie czy wrocławiu. Tym razem padło na Opole. Miasto znane głównie z festiwalu muzycznego. Uzgodniliśmy, że to będzie bardzo ciekawa wycieczka. W sobotę miał być właśnie festiwal więc wiedzieliśmy już gdzie spędzimy większość soboty, na niedzielę chcieliśmy pozwiedzać po prostu miasto i okolice. Otworzyłem nową kartę w przeglądarce i w wyszukiwarce wpisałem frazę – gdzie pojechać w niedzielę opole. Wyskoczyło mi wiele odnośników do blogów podróżniczych oraz wątków w różnych forach. Nie spodziewałem się, że aż tak wiele osób szuka informacji co ciekawego można zobaczyć w Opolu. Kolejnym szokiem było to, że zagłębiając się w temat okazało się, że w Opolu jest bardzo wiele zabytków oraz miejsc rozrywki. Nie sposób wszystkiego zobaczyć w ciągu jednego dnia. Wybraliśmy kilka najciekawszych i zapisaliśmy sobie ich adresy.

 

Nadszedł dzień wycieczki. Sobotni festiwal był niesamowity nigdy na takim nie byłem, świetnie się z żona bawiliśmy. Niedzielne zwiedzanie miasta również upłynęło nam bardzo przyjemnie. Polecane miejsca przez internautów faktycznie miały w sobie to coś i były warte zobaczenia i odwiedzenia. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu.

About the author: Radosław Mikulski