Pościel Miraculum dla dzieci

Każde pokolenie najmłodszych ma swoje ulubione, kultowe bajki, do których wraca z sentymentem, nawet po latach. Dla obecnego pokolenia dziewczynek, taką bajką jest bez wątpienia Miraculum, opowiadająca o przygodach dzielnej super-bohaterki i jej towarzyszy. 

W miękkiej pościeli Miraculum śpi się lepiej 

miękka pościel miraculumSerial wytwórni Disneya o przygodach dzielnej Marinette, która zmienia się w super-bohaterkę, bije rekordy popularności na całym świecie. Nie ma się czemu dziwić, bowiem ten serial animowany jest nie tylko bardzo dobrze narysowany, ale posiada bardzo interesujący scenariusz. Kanwą opowieści są przygody nastoletniej Marinette, która, gdy jej miasto jest zagrożone zmienia się w Biedronkę. Jej towarzyszem przygód jest Czarny Kot, który pomaga jej w niebezpiecznych potyczkach z wieloma arcyłotrami. Pościel z wizerunkiem Biedronki, Czarnego Kota lub ich wspólnego obrazka będzie doskonałym prezentem dla każdej dziewczynki, która pasjonuje się tym serialem. Pościel jest oryginalna i certyfikowana. Wykonana z najlepszych, naturalnych materiałów. Miękka pościel Miraculum jest do nabycia w wielu sklepach internetowych. Jej koszt zależny jest od rozmiaru, jaki kupujemy oraz od tego, co przedstawia dany motyw. Wiadomo – im jest on większy i bardziej dopracowany, tym koszt pościeli jest wyższy. Pościel można kupić z samym wizerunkiem Marinette, a także w zespole z Adrienem, czyli Czarnym Kotem. Zanim zdecydujemy się na konkretny motyw, lepiej wcześniej porozmawiać z dzieckiem, która postać jest jej ulubioną. 

Bajka Miraculum to naprawdę kawał solidnej roboty ze strony rysowników i scenarzystów. W dodatku pomysł jest dość oryginalny i trafia w gust niemal każdej, nieco starszej dziewczynki. Pościel z wizerunkiem Biedronki lub Czarnego Kota na pewno umili zasypianie.

About the author: Maciej Maciejewski