Potrzebowałem adwokata z Tarnowa

Moja żona znalazłam sobie kochanka i postanowiła ode mnie odejść. Nie miałem nic przeciwko rozwodowi, ponieważ nasze pożycie już dawno się rozpadło, ale ona chciała zabrać mi dzieci i obciążyć mnie bardzo wysokimi alimentami. Nie chciałem się na to zgodzić, dlatego musiałem się bronić. Sam nie byłem jednak w stanie tego zrobić. Potrzebowałem adwokata, najlepiej bardzo dobrego.

Znalazłem w Tarnowie adwokata od spraw cywilnych

adwokat tarnówZależało mi na tym, aby był to adwokat specjalizujący się w sprawach cywilnych, najlepiej stricte rozwodowych, ponieważ wyglądało na to, że sprawa będzie dość skomplikowana i przydałoby się, aby prowadził ją doświadczony adwokat. Poszukiwania takiej osoby rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: adwokat tarnów, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu polecanych kancelarii adwokackich, szybko udało mi się zaleźć adwokata, który miał bardzo dobre referencje od poprzednich klientów. Wiele osób pisało, że jest on bardzo dokładny i skrupulatny, ma wieloletnie doświadczenie w sprawach rozwodowych i potrafi bardzo dobrze przesłuchiwać świadków pod kątem rzucanych oszczerstw bez pokrycia. Wielu osobom wygrał on bardzo szybko, ciężkie sprawy rozwodowe, a do tego miał bardzo dobre, niskie ceny za swoje usługi. Zachęcony tak pozytywnymi komentarzami na jego temat, postanowiłem nawiązać z nim współpracę.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem się z nim na spotkanie. Jego kancelaria adwokacka znajdowała się w samym centrum Tarnowa, dlatego nie miałem problemu żeby tam trafić. Na spotkaniu od razu doszliśmy do porozumienia, co do mojej linii obrony w sądzie. Co jednak najważniejsze, adwokat ten był bardzo profesjonalny i znał się na ostatnich nowelizacjach prawa.

About the author: Maciej Maciejewski