Pyszna pizza na wycieczce w Jeleniej Górze

Jakiś czas temu, pojechałem na wyjazd służbowy do Jeleniej Góry, spędziłem tam cztery dni. Nigdy wcześniej nie byłem w tym mieście, więc chciałem je trochę pozwiedzać. Zatrzymałem się w małym hotelu w centrum miasta, miałem tam zapewnione śniadania jednak o obiady musiałem zadbać sam. Nie znam tego miasta, więc by znaleźć jakieś jedzenie musiałem zasięgnąć pomocy Internetu.

Najlepsza pizza, jaką kiedykolwiek jadłem

pizza w Jeleniej GórzeW Jeleniej Górze bardzo mi się spodobało, lubię wyjazdy służbowe gdyż mam okazję zwiedzić wiele Polskich miast. Moja firma wysyła zazwyczaj mnie gdyż mam zdolność dogadywania się z klientami, jestem młody nie mam jeszcze rodziny, więc pobyty po za domem nie są dla mnie problemem. Po spotkaniu z klientem poszedłem trochę pozwiedzać to miasto. Znalazłem w Internecie pizzerię, która podobna jest tam najsmaczniejsza. Byłem bardzo głodny, więc się tam udałem. Byłem bardzo mile zaskoczony gdyż okazało się, że pizza w Jeleniej Górze jest jedną z lepszych, jaką kiedykolwiek miałem okazję zjeść. Zamówiłem pizzę z salami, pieczarkami i oliwkami, na cienkim cieście, czyli taką, jaka najbardziej lubię. Musiałem na nią jakiś czas poczekać jednak miałem dzięki temu pewność, że była przygotowywana na miejscu a nie odmrażana w mikrofalówce. Pizza była duża, byłem bardzo głodny, więc szybko zjadłem całą, zamówiłem też dwa sosy czosnkowy i pomidorowy, które również były znakomite, nie było w nich czuć żadnej chemii.

Teraz już mam powód by przyjeżdżać do Jeleniej Góry częściej, oczywiście nie tylko dla przepysznej pizzy, miasto również mi się bardzo spodobało. W dodatku spotkałem tam ciekawych ludzi, którymi wciąż utrzymuję kontakt. Szykuje się już następny wyjazd służbowy tym razem do Bydgoszczy w tym mieście również nigdy nie miałem okazji być, więc jestem bardzo ciekaw, co mnie tam spotka.

About the author: aniam