Rodzaje bielizny uciskowej

Cały czas poszukujemy nowych i lepszych rozwiązań w każdej tematyce – wszystko to dla większego komfortu i wygody każdego dnia. Nawet najbardziej prozaiczne produkty mogą zdecydowanie zmienić nasze samopoczucie i sposób funkcjonowania na co dzień. 

Zalety pończoch uciskowych 

pończochy uciskowe - veeraWiele kobiet boryka się z problemem zmęczonych nóg, kłopotliwych pajączków a nawet żylaków. Z reguły nie zwracamy jednak na to większej uwagi, dopóki dolegliwości nie staną się w jakiś sposób uciążliwe. Często też po prostu dokucza nam ból nóg po zakończonym intensywnym dniu. Warto wtedy zwrócić uwagę na produkty, które mogą przynosić ulgę przy przemęczeniu nóg i osłabionym krążeniu. Pończochy uciskowe – veera to jeden z produktów, które można zastosować przy różnych dolegliwościach związanych z nieprawidłowym krążeniem. Pończochy veera wyróżniają się wysoką estetyką, mają też właściwości modelujące. Sprawdzają się rewelacyjnie przy zmęczeniu i uczuciu ciężkości nóg oraz przy wszelkich obrzękach. Trzeba nadmienić, że ta forma pończoch jest niezwykle trwała, mają też wzmocnioną część na pięty i palce. Pończochy zostały wzbogacone jonami srebra, dzięki którym zachowane jest poczucie świeżości przez cały dzień, niezależnie od temperatury. Od tej pory, każda kobieta może czuć się komfortowo, zapewniając jednocześnie ogromną ulgę swoim przemęczonym nogom. Produkt występuje oczywiście w kilku rozmiarach oraz w trzech rodzajach kompresji ucisku.

Funkcjonalne i atrakcyjne pończochy veera spełniają wymogi wysokiej jakości wyrobów medycznych – zostały przetestowane klinicznie. Każda kobieta z pewnością zauważy ogromne walory takich pończoch już po krótkim czasie użytkowania. Tego rodzaju produkty sprawdzają się w profilaktyce a także przy konkretnych już dolegliwościach.

About the author: Grzegorz Topolski