Różne rodzaje frezarek kosmetycznych

Frezarka kosmetyczna to jeden z najważniejszych narzędzi do pielęgnowania paznokci. Pozwala ona na dużo szybsze pozbycie się skórek niż w manualny sposób. Na taką rzecz mogą pozwolić sobie zarówno amatorzy jak i profesjonalne kosmetyczki.

Jaką frezarkę wybrać?

frezarka z pochłaniaczem pyłuWszystko zależy od tego, jak często będziemy jej używać i do jakich celów. Jeśli sami dbamy o nasze paznokcie i wykonujemy manicure, nie potrzebna nam najdroższa i najbardziej specjalistyczna maszyna. Wystarczy nam zwykła frezarka, która będzie miała możliwość zwiększenia obrotów. Do tego wystarczą nam najzwyklejsze i najpopularniejsze frezy. Z takim zestawem sami możemy sobie zafundować pięknie obrobione skórki. Jeśli natomiast jesteśmy profesjonalnymi kosmetyczkami pracującymi w salonie kosmetycznym i przyjmującymi dużą ilość klientek, potrzebujemy czegoś bardziej konkretnego. W salonie na pewno sprawdzi się frezarka z pochłaniaczem pyłu. To idealnie rozwiązanie dla alergików oraz dla osób, które cenią czystość w miejscu pracy. Podczas pracy na frezarce, która nie posiada pochłaniaczu pyłu, wszystkie ubrania po jednym razie będą do prania, nie mówiąc o naszej twarzy, która będzie cała w pyle. Nie zapominajmy również o naszych klientach, którzy nie do końca mogą być zadowoleni z dużej ilości pyłu na swoich ubraniach. Pochłaniacz pyłu to nic innego jak worek założony na rączkę frezarki, do którego trafia cały pył podczas używania frezarki. Dzięki temu nasze ubrania i miejsce pracy pozostają czyste a klienci są zadowoleni.

Frezarki z pochłaniaczem pyłu znajdziemy w hurtowniach kosmetycznych w różnych cenach i wariantach. Najważniejsze, żeby frezarka była wytrzymała i skuteczna. Frezy powinny być wydajne i tanie, ponieważ będą używane tylko raz, a następnie wyrzucane do kosza.

About the author: aniam