Sklep z kosmetykami Alphanova Sun

Nie mogłam doczekać się swojego długo wyczekiwanego urlopu. W tym roku planowałam pojechać razem z grupką znajomych nad nasze piękne, polskie morze. W tym celu, od jakiegoś czasu uzupełniałam swoją garderobę oraz inne przydatne akcesoria, które są niezbędne nad morzem.

Zakup naturalnych kosmetyków Alphanova Sun

kosmetyki alphanova sunPewnego dnia postanowiłam zakupić kilka rzeczy, które miały ochraniać moją skórę na plaży. W Internecie znalazłam moją ulubioną drogerię i zamówiłam zdrowe i naturalne kosmetyki Alphanova Sun. Bardzo ceniłam sobie kosmetyki, które dbają o skórę podczas relaksu na plaży, a nie mają w swoim składzie składników, które szkodzą zarówno mnie, jak i środowisku naturalnemu. Do swojego zamówienia dobrałam pięknie pachnący olejek do opalania, krem przeciwsłoneczny z filtrem oraz bardzo przyjemny krem po opalaniu z dodatkiem aloesu, który świetnie nawilża i odżywia skórę. Po opisie producenta dowiedziałam się, że kosmetyki wytwarzane są jedynie ze składników pochodzenia naturalnego, nie zawierają szkodliwych parabenów, są wodoodporne i w pełni biodegradowalne. Nie posiadają żadnych filtrów chemicznych, ani konserwantów, które często obecne są w tego typu kosmetykach. Ponadto, dzięki temu, że kosmetyki w pełni naturalnie rozkładają się w środowisku, nie szkodzą morskiej faunie oraz florze. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ zdrowie mojej skóry podczas opalania jest bardzo ważne, jednak cieszyłam się również z tego, że kosmetyki nie szkodzą środowisku morskiemu. Podczas wakacji miałam okazję wypróbować zakupione kosmetyki i z radością odkryłam, że są one bardzo wydajne, pięknie pachną, a przede wszystkim spełniają swoją rolę w ochronie przed promieniami UV.

Wakacje spędziłam nad naszym wspaniałym, polskim Morzem Bałtyckim. Pogoda była doskonała, a to zachęciło mnie do opalania oraz relaksu na plaży. Dzięki temu, że posiadałam wszelkie niezbędne akcesoria, w zdrowy i naturalny sposób mogłam cieszyć się ochroną przed promieniami UV.

About the author: Karolina