Skuteczna ochrona przed kleszczami

Wiosenna pogoda zachęca do wyjść z domu, na spacery na łonie natury. Niestety, z takiego spaceru możemy wrócić z nieproszonym gościem, czyli kleszczem. Owady te są odpowiedzialne za rozprzestrzenianie się groźnych chorób, takich jak borelioza czy odkleszczowe zapalenie opon mózgowych.

Poznaj produkty marki Duolife

skuteczny duolife medical formula borelissproJak możemy się chronić przed zarażeniem? Najczęściej zaleca się zakładanie ubrań z długim rękawem i nogawkami na spacery po lesie. Jednak nie zawsze pogoda pozwala na tego typu ubiór. Lekarze specjaliści polecają skuteczny duolife medical formula borelisspro. Jest to suplement diety zawdzięczający swoją skuteczność w poprawianiu odporności, niezwykłym składnikom. Zawiera on ekstrakt z czosnku, który wpływa na poprawienie pracy naszego układu immunologicznego, dzięki dużej zawartości flawonoidów oraz siarki organicznej. Kolejnym ważnym składnikiem tego preparatu jest ekstrakt z korzenia szczeci pospolitej, który cechuje się właściwościami immunostymulacyjnymi. Ekstrakt z rdestu japońskiego nie tylko wpływa pozytywnie na układ immunologiczny, ma także właściwości detoksykujące. Kluczowym składnikiem suplementu diety Medical Formula Borelisspro jest ekstrakt z ziela czystka, który jest bogaty w polifenole. Polifenole poprawiają funkcjonowanie całego naszego organizmu, spowalniając jego procesy starzenia się. Zaleca się stosowanie Medical Formula Borelisspro w ilości jednej do dwóch kapsułek dziennie, dla wzmocnienia organizmu oraz ochrony przed wirusami powodującymi choroby odkleszczowe.

Produkty Duolife składają się wyłącznie z naturalnych składników, pochodzących z certyfikowanych upraw. Duolife nie używa w swoich produktach roślin modyfikowanych genetycznie, czyli tak zwanego GMO. Produkty tej marki są także przystosowane dla osób prowadzących wegański tryb życia.

About the author: Marianna Kuczyńska