Sprzedawca polecił mi nowe ledowe żarówki

Wczoraj wieczorem przepaliła mi się żarówka nad telewizorem. Musze dzisiaj po pracy pojechać do sklepu i dokupić kilka żeby mieć w zapasie. Zawsze zakupy robię w osiedlowym sklepie, w którym mogę dostać takie rzeczy. Po pracy zrobiłam zakupy jedzeniowe i pojechałam po odpowiednią żarówkę.

Kupuję żarówki led 

żarówka halogenowa ledKiedy pojechałam do sklepu pokazałam sprzedawcy żarówkę, która mi się wczoraj przepaliła. Sprzedawca powiedział, że miałam żarówkę już starszej kategorii i on poleciłby mi nowe żarówki halogenowe led, które są bardziej oszczędne. Żarówka halogenowa led jest nieco droższa od zwykłych żarówek ale jest bardziej oszczędna. Postanowiłam zakupić cztery sztuki żeby od razu wymienić sobie pozostałe żarówki. Sprzedawca mówił, że warto od razu wymienić stare bo mogą różnić się nieco światłem. Postanowiłam zaufać sprzedawcy bo on zna się na sprzedawanych towarach. Żarówka halogenowa led nie była trudna w montażu. udało mi się raz dwa je wymienić. Pokój był idealnie teraz oświetlony. Byłam bardzo zadowolona, że zdecydowałam się zakupić całego kompletu. Na pewno będę już zawsze używać takich żarówek. Skoro można dzięki nim zaoszczędzić a przy okazji pokój jest ładnie oświetlony to nie ma się nad czym zastanawiać. Następnego dnia pojechałam do sklepu żeby zamówić jeszcze kilka sztuk na wszelki wypadek. Sprzedawca powiedział, że żarówka halogenowa led ma dosyć długa żywotność i na pewno nie prędko  będę musiała je wymieniać. Cieszę się, że w okolicy mam taki dobry sklep z dobrym fachowcem. 

Nie w każdym sklepie można trafić na dobrych specjalistów którzy znają się na rzeczy. Zależało mi na osobie, która ma doświadczenie i dobrze mi doradzi. ja niestety nie znam się na wszystkim a nie mieszkam z mężczyzną, który może mi doradzić. Dobrze że mogę liczyć na wykwalifikowanych sprzedawców. 

About the author: Jagoda Barańska