Stroje kąpielowe jednoczęściowe, wyszczuplające?

Modne jest teraz powiedzenie „przechodzę na dietę, do wakacji będę szczupła”. Tak jak często jest to powtarzane zaraz po wkroczeniu w Nowy Rok, tak równie często jest porzucane w pierwszych tygodniach stycznia. Wraz z nadejściem pory na wyciągniecie z szafy stroju kąpielowego, nadchodzą również odwieczne kompleksy.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe znów modne

stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplająceNie da się ukryć, że kostiumy kąpielowe pozwalają się nam delektować chłodną wodą w upalny dzień, nie można też pominąć, że te jednoczęściowe z początku lat 30 powoli znów zdobywają popularność i lada moment staną się tegorocznym „must have” na lato. Co prawda, zakrywają więcej niż bardziej wyzywające bikini, ale przecież sama Marilyn Monroe w swoim czarnym, jednoczęściowym wyglądała olśniewająco i niezwykle seksownie. Skoro ponad 50 lat temu nosiła go tak ponadczasowa ikona mody nie jest możliwe, żeby dzisiaj można byłoby tak po prostu o nich zapomnieć. Wraz z postępującym czasem i technologią rynek kostiumów kąpielowych zmieniał się równie szybko jak bolidy Lewisa Hamiltona w tegorocznej Formule 1. Doszliśmy do momentu, w którym do przyhotelowego basenu możemy wskoczyć w jednoczęściowym stroju kąpielowym, którego materiał nie tylko wyschnie w ułamku sekundy, ale sprawi, że podczas wychodzenia poczujemy się co najmniej jak na planie filmowym „Słonecznego Patrolu”. Oczywiście bez przesady, ale udając się nawet do zwykłej sieciówki w odpowiednim dziale, o odpowiedniej porze bez trudu natkniemy się na stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające, tam odkryjemy całą masę nieznanych jak dotąd zalet tej części garderoby. Możemy się bawić kolorami, wybierać materiały, dopasowywać kroje, dodawać koronki, kokardki i niezależnie od cyfr jakie widzimy na domowej wadze, możemy wyglądać fantastycznie.

Począwszy od wysmuklenia nóg głębszym wcięciem na biodrach, poprzez nacechowania naszych pośladków nowymi, seksownymi krągłościami, aż do wyeksponowania pleców, poprzez trójkątne wykończenie, przypominające balową suknię, producenci pozostawiają nam naprawdę ogromne pole do popisu. Mimo, że pogoda na razie nie rozpieszcza, a do kalendarzowego lata pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc, to może warto się zastanowić i w te wakacje postawić jednak na ten jednoczęściowy?

About the author: Sebastian