Suknia wieczorowa dla osoby puszystej

Zbliżała się bardzo ważna uroczystość rodzinna, na której wraz z najbliższymi mieliśmy świętować kolejną rocznicę ślubu naszych rodziców. Ponieważ impreza odbywała się w bardzo eleganckiej restauracji i była połączona z przyjęciem koktajlowym, musiałam udać się na zakupy, aby znaleźć dla siebie idealny strój w moim rozmiarze.

Zakup sukni wieczorowej dla puszystej dziewczyny

sukienki wieczorowe dla puszystychWraz z najlepszą przyjaciółką spędziłam całą wolną sobotę na zakupach, gdyż chciałam jak najlepiej przygotować się do naszej rodzinnej uroczystości. Należę do osób z nadwagą, zatem szukałam sklepu, w którym mogłam znaleźć sukienki wieczorowe dla puszystych. Po spędzeniu kilku godzin w wielkim centrum handlowym, udało nam się poszukać odpowiedniego salonu. Już do samego wejścia, zostałam bardzo miło powitana, a ubrania, które się tam znalazły rzeczywiście były dla pań, które nosiły duże rozmiary. Sama jakość i prezencja tych sukienek również mnie oczarowała, ponieważ nie były to zwyczajne sukienki w pospolitych kolorach, a bardzo ładnie i starannie wykonane suknie z jedwabiu czy tiulu, które były bardzo piękne, zwiewne i estetyczne. Przymierzyłam kilka propozycji, które przyniosła mi ekspedientka i zdecydowałam się na zakup długiej sukni z wycięciem z tyłu w kolorze pastelowym, który idealnie podkreślał moją urodę i maskował wszelkie niedociągnięcia w sylwetce. Sukienka była idealnie dobrana do mojego rozmiaru, a mogłam się w niej czuć przede wszystkim komfortowo nie martwiąc się o to, że będzie ona zbyt wyzywająca bądź nieciekawa. Mój zakup perfekcyjnie pasował na uroczystość rodzinną.

Gry rozpoczęłam przygotowania do wielkiej uroczystości rodzinnej musiałam zaopatrzyć się w wyjątkowy ubiór, aby czuć się w nim dobrze i komfortowo. Wraz z przyjaciółką udałam się do bardzo profesjonalnego salonu, w którym dobrałam idealny strój na moje wielkie wyjście, który bardzo dobrze maskował mankamenty mojej figury.

About the author: Hubert Kuźniak