Szkolna pracownia przedmiotowa z nowoczesnym wyposażeniem

Parę lat temu zatrudniłam się w placówce edukacyjnej, która znajdowała się w mojej rodzinnej miejscowości. Jako nauczyciel języka angielskiego dbałam o prawidłowe kształcenie uczniów, starałam się być nie tylko oparciem, ale również i mentorem.

Nasza pracownia przedmiotowa z nowoczesnym wyposażeniem

wyposażenie pracowni przedmiotowychKilka miesięcy temu do naszej szkoły została przesłana oferta jednej z najlepszych firm, które zajmowały się montażem różnego rodzaju urządzeń oraz nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Dyrekcja naszej placówki postanowiła skorzystać z oferty firmy i rozpoczęła z nimi współpracę. Dzięki temu kilka tygodni później do naszej szkoły trafił nowy sprzęt, również do mojej sali lekcyjnej. Cieszyłam się, że nowoczesne wyposażenie pracowni przedmiotowych w naszej szkole wkrótce stanie się faktem. W mojej sali języka angielskiego zainstalowano wiele nowoczesnych urządzeń, które znacznie ułatwiały mi pracę. Moja klasa została wyposażona w nowoczesny monitor interaktywny wraz z całym osprzętem, który został skonfigurowany i podłączony do szkolnej sieci. Ponadto, zainstalowano mikrofony wraz ze słuchawkami na każdym stanowisku w klasie, a moje biurko zostało wyposażone w nowoczesny tablet, który pozwalał kontrolować pozostałe stanowiska uczniów. Dyrekcja szkoły zgodziła się także na zakup nowoczesnych mebli szkolnych, które zostały rozmieszczone w różnych salach lekcyjnych. Także inne pracownie skorzystały na zakupie nowego sprzętu. Pracownia chemiczna oraz pracownia biologiczna również zostały wyposażone w pomoce dydaktyczne, które pomagały nauczycielom w ich codziennej pracy. Dzięki tym wszystkim zabiegom nasza szkoła zyskała nowe sprzęty, które były bardzo przydatne w nauczaniu młodych ludzi. Jako grono pedagogiczne cieszyliśmy się, że nowe wyposażenia naszych sal lekcyjnych będą nam służyć w naszej pracy.

Jakiś czas temu dyrekcja naszej szkoły postanowiła zmodernizować niektóre sale lekcyjne. W tym celu podjęliśmy współpracę z firmą, która zajmowała się produkcją oraz montażem różnego rodzaju urządzeń i sprzętów, które pomagały nam w kształceniu młodych ludzi.

About the author: Oskar N