Szukanie odpowiedniej lampy do jadalni

Mój mąż od wielu lat pracuje w swoim zawodzie jako elektryk. Dlatego bardzo dużą uwagę zwracam na oświetlenie. W końcu wiem, że jest bardzo ważne dla naszego wzroku i nie tylko. W związku z tym nie mogliśmy znaleźć niczego, co odpowiadałoby nam obojgu. Przeszukałam wiele stron internetowych i nic nie mogłam znaleźć.

Klimatyczna lampa na stół

lampy stołowe zuma lineSen z powiek spędzało mi znalezienie lampy na stół w jadalni. Chciałam, żeby dwie lampy stały w pewnej odległości od siebie i dzięki temu robiłyby nastrój, klimat. Przez przypadek zobaczyłam lampy stołowe zuma line. Od razu się w nich zakochałam, dlatego z niecierpliwością oczekiwałam powrotu do domu mojego męża. Nie mogłam usiedzieć na miejscu! Kiedy Miłosz wrócił do domu, praktycznie od razu pokazałam mu lampy stołowe, które przykuły moją uwagę. Ku mojemu zaskoczeniu, pokiwał głową na znak zgody, a później poczytał ich opis. Dopiero wtedy powiedział, że są w porządku. Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo ucieszyłam się, że znalazłam idealne lampy stołowe zuma line do jadalni. Mi odpowiadały pod względem wizualnym, a z kolei Miłoszowi, jeśli chodzi o moc żarówek, jak i kolor barwy. Zgodnie wybraliśmy niewielkie lampy stołowe z czarnym, eleganckim, okrągłym kloszem. Idealnie będą komponowały się z jasnymi meblami w salonie połączonym z jadalnią. Czasami naprawdę namęczyłam się zanim znalazłam coś, co mojemu mężowi się podobało, ale nie przeszkadzało mi to. Bo to, co przychodzi łatwo, nie będzie miało dla nas później żadnego znaczenia. 

W sklepach online odpowiada mi najbardziej to, że w szybki sposób jestem w stanie przejrzeć cały asortyment. Dodatkowo mogę ustalić do jakiej kwoty interesują mnie produkty i nie martwić się, że zobaczę idealną lampę za cenę, której nie zamierzałam wydać na oświetlenie. Należy także zwrócić uwagę na to, jakim nastrój chcemy otrzymać. W zależności od tego będziemy, wybierali odpowiednią barwę żarówki.

About the author: Przemek