Tani nocleg wykupiony we Władysławowie

Kiedy moja córka była w klasie maturalnej, to nie szło jej za dobrze. Opuściła się w nauce, co mnie martwiło, bo był to najważniejszy dla niej rok. Szukałam pomysłu jak ją zmotywować i wymyśliłam oryginalny pomysł. Obiecałam, że puszczę ją samą na wakacje jak zda egzamin maturalny. 

Wynajęcie taniego domku we Władysławowie 

noclegi władysławowo tanio domkiMoja propozycja przyniosła zamierzony skutek i byłam bardzo zadowolona. Słowa zamierzałam dotrzymać i obiecałam córkę wysłać na tydzień nad morze, bo tam właśnie chciała jechać ze swoimi znajomymi. Córka sprecyzowała swoje wymagania i zaczęłam sprawdzać w jakiej cenie oferowało noclegi Władysławowo tanio domki były tam dość dostępne i wiedziałam, że znajdę coś w rozsądnej cenie. Córce zależało na domku, bo wszyscy znajomi chcieli zamieszkać razem. Chciałam znaleźć jakiś domek blisko morza, bo młodzieży na tym właśnie zależało najbardziej. Zaczęłam sama przeglądać oferty noclegów we Władysławowie i jak znalazłam jakiś tani domek, to wołałam córkę, żeby sprawdziła czy jej odpowiada. Spodobała jej się oferta, która była w granicach moich możliwości finansowych, co mnie cieszyło i od razu dokonałam rezerwacji. Wynajęłam domek dla córki na cały tydzień. Umówiła się ona ze znajomymi, że ja płacę za nocleg a oni za resztę. Postanowiłam jednak dać jej pieniądze na te wakacje, ponieważ chciałam, ażeby nie była od nikogo zależna. Córka była mi bardzo wdzięczna, bo to, co dla niej zrobiłam miało ogromne znaczenie. Zaimponowała też wszystkim swoim znajomym.

O córkę się nie martwiłam, ponieważ codziennie do mnie dzwoniła i o wszystkim mi opowiadała. To był pierwszy raz, kiedy sama wyjechała na wakacje, ale była to rozsądna dziewczyna, która potrafiła o siebie zadbać. Ufałam też jej znajomym, których dobrze znałam.

About the author: Sebastian