Test dalekosiężnego halogenu

Obecnie coraz popularniejszym staje się stosowanie różnego rodzaju źródeł światła do oświetlania terenu prywatnego. W moim przypadku, obecnie mam zainstalowane lampy LED-owe, które średnio spełniają swoją rolę. Jest to spowodowane tym, że potrzebuję oświetlić duży teren, który jest jednocześnie parkingiem strzeżonym. W tym celu postanowiłem poszukać nowego sposobu na oświetlenie parkingu.

Oprawa świetlna z halogenem sprawdziła się

halogen dalekosiężnyW internecie zacząłem szukać odpowiedniego rozwiązania. Przeglądając różne fora internetowe natknąłem się na kilka rozwiązań wartych uwagi. Jednym z nich był halogen dalekosiężny, który zapewnia odpowiednie natężenie światła nawet przy dużych odległościach od oprawy świetlnej. Po kontakcie z producentem tego typu rozwiązań udało mi się załatwić partię próbną produktu, która w razie potrzeby może zostać bezpłatnie zwrócona. Docelowe zamówienie będzie obejmowało kilka lamp halogenowych. W chwili obecnej postanowiłem zamówić jedną sztukę, która zostanie przeze mnie przetestowana. Lampa halogenowa dotarła na miejsce po dwóch dniach roboczych. Testowałem ją na różne możliwe sposoby, pod różnymi kątami oraz w różnych odległościach. Jak się okazało sprzęt ten spełniał wszystkie parametry techniczne deklarowane przez producenta. Odległość, w której strumień światła padał z odpowiednim natężeniem był imponujący. Następnego dnia zadzwoniłem do przedstawiciela firmy, z którym ustalałem wstępne warunki zamówienia.

Po krótkiej rozmowie udało się nam ustalić wszystkie szczegóły zamówienia. Przed weekendem otrzymałem zamówioną przesyłkę. Był to idealny termin, w którym mogłem zainstalować wszystkie źródła światła na parkingu. Od przyszłego tygodnia zamierzam mieć już zainstalowane na obiekcie wszystkie dalekosiężne halogeny.

About the author: Radosław Mikulski