Wylot Ryanair z Bydgoszczy

W czerwcu tego roku postanowiliśmy wybrać się z mężem na wycieczkę zagraniczną. Bardzo zależało nam na tym, aby lot był z Bydgoszczy, ponieważ w tym mieście mieszkamy. Zdaje się zatem być oczywiste, że wylot z Bydgoszczy był dla nas najbardziej ekonomiczny i opłacalny.

Wspaniała wyprawa dzięki Ryanair

ryanair bydgoszczLotnisko w Bydgoszczy oferuje loty kilku przewoźników, dlatego nie jest problemem znaleźć loty Ryanair z Bydgoszczy. Rezerwację biletów Ryanair Bydgoszcz dokonaliśmy przez stronę internetową. Było to dla nas duże ułatwienie. Gdy przyszedł dzień wylotu usiedliśmy wygodnie w fotelach z uśmiechem na twarzy. Mimo, że Ryanair Bydgoszcz należy do kategorii tanich linii lotniczych, standardem całkowicie nas zaskoczył. Jako, że mój mąż często podróżuje służbowo po Europie i Azji, przemieszcza się drogą lotniczą. Kto jak kto, ale jeśli on sam był bardzo zadowolony z jakości obsługi i standardu usług oferowanych na pokładzie, to muszę przyznać mu rację. Skoro on, jako człowiek obyty w podniebnych lotach uznał, że warto podróżować z Ryanair Bydgoszcz, to ja mu całkowicie wierzę. Sam pobyt na zagranicznej wycieczce był uroczy. Toskania okazała się bardzo romantycznym miejscem idealnym na pobyt we dwoje. Szczególnie zachwyciły mnie liczne winnice oraz piwniczki z winem na urokliwych wzgórzach toskańskich miejscowości. To była moja pierwsza podróż w te rejony, dlatego też na każdym kroku byłam zaskoczona włoskim klimatem. Włochy jako kraj odwiedzałam po raz drugi, ale pierwszy raz z mężem. To była wspaniała przygoda.

Z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że wybraliśmy akurat tego przewoźnika. Dzięki temu zaoszczędziliśmy parę groszy, przez co mogliśmy więcej wydać na przyjemności bezpośrednio na miejscu. Nie ukrywam, że najbardziej zachwycona byłam regionalnymi smakołykami oraz suszonymi pomidorami.

About the author: Maciej Maciejewski