Wynajem komfortowego góralskiego domku w Szaflarach

Każdy z nas czeka na letni czas, w którym będzie mógł odpocząć i zregenerować siły. Moja rodzina również należy do tej grupy osób, które słoneczne dni spędzają w pięknych okolicznościach przyrody. W tym roku postanowiliśmy wyruszyć na południe Polski, tam zamierzaliśmy spędzić kilka lipcowych dni.

Rezerwacja ładnego domku góralskiego w Szaflarach

domki w górach szaflaryPrzed planowaną wycieczką zaczęłam kompletować sprzęt oraz przygotowywać resztę rodziny na wyjazd. Zajęłam się także rezerwacją noclegu w naszej ulubionej miejscowości. Jeżeli chodzi o domki w górach Szaflary mają w tej dziedzinie bardzo dużo do zaoferowania. Przy pomocy Internetu udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjny domek, w którym mieliśmy spędzić kilka dni. W dniu wyjazdu rodzinka była bardzo przejęta tym, że za kilka godzin znajdziemy się w naszych ukochanych, polskich górach. Po przyjeździe na miejsce od razu rozpakowaliśmy swoje rzeczy i wyruszyliśmy na przechadzkę po najbliższej okolicy. Miejscowość, w której się zatrzymaliśmy była w niedalekiej odległości od popularnych szlaków górskich, a lokalizacja naszego wynajętego domku pozwalała nam podziwiać wspaniałe widoki z dużego tarasu. Nasz domek prezentował się bardzo ładnie z zewnątrz, był wybudowany w tradycyjnym podhalańskim stylu. Wewnątrz domku znajdował się duży i przestronny salon, w którym znajdował się ładnie wykonany komplet wypoczynkowy z nowoczesnym telewizorem oraz stolikiem kawowym. W domku znajdował się również aneks kuchenny wraz z całym sprzętem kuchennym oraz lodówką. Na piętrze znajdowały się trzy ładnie i schludnie urządzone sypialnie wraz z przestronną łazienką. Aranżacja domku nawiązywała do tradycyjnego stylu podhalańskiego, nie brakowało w nim ozdób oraz dekoracji typowych dla tego regionu. Wypoczynek w tym miejscu okazał się bardzo przyjemny. Cała nasza rodzina była zadowolona z pobytu i odpoczynku w tak pięknym miejscu.

Tegoroczne lato przywitało nas wspaniałą, słoneczną pogodą. W lipcu postanowiliśmy spędzić kilka dni z dala od miejskiego zgiełku. Przy pomocy Internetu zarezerwowałam bardzo atrakcyjne miejsce noclegowe dla całej mojej rodzinki. Udało nam się spędzić tych kilka wakacyjnych dni w przepięknych okolicznościach przyrody.

About the author: lucynas